GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Скачать Resident Evil: Operation Raccoon City (2012/PAL/NTSC-U/RUS/XBOX360)

Скачать Resident Evil: Operation Raccoon City (2012/PAL/NTSC-U/RUS/XBOX360)

Інформація про Гру
Рік випуску: 2012
Genre: Action (Shooter) / Horror / 3D / 3rd Person
Розробник: Slant Six Games
Видавництво: Capcom
Регіон: PAL / NTSC-U
Тип видання: Ліцензія
Прошивка: 13 wave (LT+1.9/13599)
Мова інтерфейсу: Російська
Тип перекладу: текст
Платформа: XBOX360
Розмір файлу: 7,3(GB+5% для відновлення)

Про Гру: Resident Evil: Operation Raccoon City - класичний шутер від третьої особи, розрахований на спільне проходження. Дія гри відбувається в добре знайомої - темної і жорстокою - всесвіту Resident Evil. Гравці стануть учасниками подій Resident Evil 2 і Resident Evil 3, проте на цей раз вони висвітлюються з нового ракурсу. Битви будуть відбуватися в різноманітних декораціях, протистояти доведеться не тільки ворожим загонам, але також зомбі і биоорганическому зброї (Bio-Organic Weapons - B.O.W's). Це привнесе в гру елемент несподіванки, а також вимагатиме швидко аналізувати ситуацію і шукати підхід до кожного ворогові.

Вересень 1998 року. Нещасливий місто Раккун-Сіті переживає страшні наслідки зараження смертельно небезпечним Т-вірусом, який був створений в лабораторії корпорації Umbrella і випущений в міську систему водопостачання. Щоб приховати злочин, Umbrella посилає елітний загін найманців знищити докази, що доводять її причетність до подій і, звичайно, всіх очевидців. Довідавшись про цьому плані, уряд США, у свою чергу, відряджає в Раккун-Сіті підрозділ спецназу з метою роздобути докази поширенню вірусної інфекції і провини в цьому Umbrella...

Особливості гри:
- Погляд з іншого боку. На цей раз, беручи участь у вже знайомих події Resident Evil, гравці виступлять на стороні служби безпеки Umbrella (Umbrella Security Services soldier - U.S.S.). Вони не тільки зможуть поглянути на те, що відбувається з точки зору горезвісної корпорації, але і отримають шанс змінити історію Раккун-Сіті.
- Смертоносна четвірка. Боротися з урядовими військами і всілякими мутантами можна буде як поодинці, так і разом з трьома соратниками в режимі спільного проходження.
- Знаменитості і пам'ятки. Вентилятори серії побувають в культових місцях, таких як поліцейське управління Раккун-Сіті, і зустрінуться з добре знайомими персонажами, включаючи новоспеченого офіцера поліції Леона Кеннеді (Leon S. Kennedy). Він стане першим у списку осіб, яких запропоновано ліквідувати.
- Зміркувати на трьох. У Resident Evil: Operation Raccoon City представлені різноманітні багатокористувацькі режими. Кожен дозволить отримати унікальний ігровий досвід, оскільки боротися можна буде за будь-яку з трьох сторін конфлікту - бійців Umbrella, спецназ і навіть мутантів-зомбі.
Скачать Resident Evil: Operation Raccoon City (2012/PAL/NTSC-U/RUS/XBOX360)

Скачать Resident Evil: Operation Raccoon City (2012/PAL/NTSC-U/RUS/XBOX360)

Скачать з Letitbit
Перегляди: 587 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.