GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Max Payne 3 (2012/JTAG/RUS/XBOX360)

Max Payne 3 (2012/JTAG/RUS/XBOX360)

Рік випуску: 2012
Genre: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person
Розробник: Rockstar Studios
Видавництво: Rockstar Games
Регіон: Region Free
Тип видання: Ліцензія
Прошивка: FreeBoot
Мова інтерфейсу: Російська
Тип перекладу: текст
Платформа: XBOX360
Розмір файлу: 14.95 GB (+5% для відновлення)

Про Гру: Після подій Max Payne 2 минуло вісім років. Макс вже не коп - він спившийся, що сидить на знеболюючих безробітний. Зломлений. Роздавлений. Без мети. Але, волею випадку перебравшись у Бразилії, він надходить на службу в приватне охоронне агентство і одержує завдання захищати сім'ю успішного торговця нерухомістю. Незабаром Максу на власній шкурі доведеться відчути: не тільки Нью-Йорк, але і Сан-Паулу живе за своїми законами...

Особливості гри:
- Як у кіно. Неповторні бойові сцени Max Payne 3 створюються за рахунок передових технологій: фізичної системи Euphoria, фірмового уповільнення часу Bullet Time і «розумної» камери Bullet-Cams. Ніякої заздалегідь прорахованою анімації - Макс пересувається, ухиляється від куль і долає перешкоди в повній відповідності з навколишнім середовищем і ситуацією, а супротивники «чесно» реагують на кожен постріл.
- Береженого бог береже. Однією з особливостей Max Payne 3 є система укриттів, яка привносить в перестрілки стратегічний елемент і дозволяє гравцям в кожній новій сутичці діяти відповідно до ситуації.
- если друг оказался вдруг. Чималу роль у Max Payne 3 відведена напарникам і супротивникам героя. Для створення персонажів на майданчику motion capture були записані сотні годин відео, і це дозволило кожну перестрілку, кожен епізод ігри зробити справді неповторними.
- В стилі Rockstar. Все в Max Payne 3 опрацьовано до найдрібніших деталей. Стрільба не проходить безслідно: кожна випущена куля впливає на зовнішній вигляд рівня, на обличчі і тілі Макса в запалі бою виступає піт, з ран супротивників тече кров. Деталізація зброї неймовірна: курок працює, затвор хапає, гільзи вискакують з патронника.
- Герої не йдуть. Роль Макса Пейна виконав добре знайомий шанувальникам серії Джеймс МакКеффри, який озвучив детектива в оригінальній дилогії. Однак у Max Payne 3 його роль не обмежилися одним лише голосом - Джеймс подарував Максу свою зовнішність, а також виступив в акторському амплуа на майданчику motion capture.
Max Payne 3 (2012/JTAG/RUS/XBOX360)

Max Payne 3 (2012/JTAG/RUS/XBOX360)

Скачать з Letitbit
Перегляди: 624 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.