GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Steel Battalion: Heavy Armor (2012/RF/ENG/XBOX360)

Steel Battalion: Heavy Armor (2012/RF/ENG/XBOX360)

Інформація про Гру
Рік випуску: 2012
Жанр: Бойовик / Simulator (Robot) / 3D / 3rd Person
Розробник: From Software
Видавництво: Capcom
Регіон: Region Free
Тип видання: Ліцензія
Прошивка: 14 wave (LT+1.9 / 14719)
Мова інтерфейсу: Англійська
Платформа: XBOX360
Розмір файлу: 7.3 GB (+5% для відновлення)

Про Гру: 2082 рік. В результаті глобальної катастрофи світ втратив напівпровідників, а значить - електроніки. Технології зробили крок далеко... тому. Між США та Китаєм розгорілася жорстока війна за світове панування, але тепер людям доводиться використовувати куди більш примітивне, ніж раніше, зброя, найпотужніше з якого - величезні крокуючі танки Vertical Tank.

Американська армія починає широкомасштабні бойові дії на власній території. В ролі офіцера армії США лейтенанта Пауерса ви візьмете під управління механічного монстра і поведете його, громлячи супротивника, вулицями перетворилися на руїни міст...

Steel Battalion Heavy Armor забезпечує безпрецедентний рівень занурення у віртуальний світ. З датчиком Kinect керувати могутньої бойовою машиною - заводити мотор, маніпулювати прицілом, вести вогонь з головного знаряддя і кулемета - ви будете з допомогою відповідних рухів, як якщо б робили це в реальності. Крім того, Kinect дозволить взаємодіяти з бойовими товаришами, наприклад, ви зможете жестом підбадьорити запаниковавшего солдата або ж привітати соратників за успішне завершення місії.

Особливості гри:
- Управління, що здійснюється одночасно з допомогою стандартного контролера і датчика Kinect, подарує вам абсолютно нові відчуття від гри.
- Piloting потужного бойового робота, ви будете наводити жах на супротивника, проте під шаленим тиском ворога і самі пізнаєте страх смерті.
- Kinect стане вашим засобом спілкування з напарниками, завдяки йому ви зможете цілком розділити з ними і радість перемоги та гіркота поразки.
- Пам'ятаєте, в світі Steel Battalion Heavy Armor успіх у військових діях залежить не від технологій, а від майстерності та проявленого в бою мужності.
Steel Battalion: Heavy Armor (2012/RF/ENG/XBOX360)

Steel Battalion: Heavy Armor (2012/RF/ENG/XBOX360)

Скачать з Letitbit
Перегляди: 552 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.