GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Inversion (2012/RF/ENG/XBOX360/JTAG)

Inversion (2012/RF/ENG/XBOX360/JTAG)

Інформація про Гру
Рік випуску: 2012
Genre: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person
Розробник: Saber Interactive
Видавництво: Namco Bandai
Регіон: Region Free
Тип видання: Піратка
Прошивка: FreeBoot
Мова інтерфейсу: Англійська
Платформа: XBOX360
Розмір файлу: 2.95 GB (+5% для відновлення)

Про Гру: Події Inversion розгортаються в майбутньому. На Землю вторгся таємничий і могутній ворог, перед яким і люди, і сучасна зброя виявилися безпорадні. Незабаром всюди на планеті утворилися аномальні зони, де змінюється вектор тяжіння або зовсім панує невагомість.

Поліцейський Девіс Рассел і його друг Лео Дельгадо відправляються в смертельно небезпечну подорож ввергнутому в хаос мегаполісу, щоб відшукати зниклу дочку Рассела. Протиставити загарбникам відчайдушні герої можуть лише винахідливість і кмітливість... Однак, на щастя, в їх руки попадає головна зброя супротивника - Gravlink, пристрій для управління гравітацією.

Особливості гри:
- Навчитеся битися і маневрувати всупереч всім выкрутасам тяжіння, з недавніх пір мінливого і непередбачуваного. І не губіться, якщо раптом воно зникне зовсім!
- Gravlink - зброя що треба. З його допомогою можна трощити все навколо і маніпулювати будь-якими об'єктами, включаючи супротивників: піднімати в повітря і спрямовувати на землю, діставати з укриттів і шпурляти по боках - була б фантазія, а вправність прийде.
- Gravlink не раз врятує життя героїв: коли сховатися ніде, можна схопити чого побільше й міцніше - та хоч машину! - і сховатися від ворожого вогню.
- За всі руйнування в Inversion відповідає модуль Destruction знаменитого фізичного движка Havok, так що підірвати, розбити, зламати можна все, що душі завгодно, - по потребі або заради задоволення.
- Підкоріть силу всесвітнього тяжіння в сюжетній кампанії самостійно або удвох з одним - по мережі або в режимі розділеного екрану.
- Маніпулюйте силою земного тяжіння в онлайн-битвах з участю до 16 бійців.
Inversion (2012/RF/ENG/XBOX360/JTAG)

Inversion (2012/RF/ENG/XBOX360/JTAG)

Скачать з Letitbit
Перегляди: 727 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.