GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Spec Ops: The Line (2012/RF/ENG/XBOX360)

Spec Ops: The Line (2012/RF/ENG/XBOX360)

Інформація про Гру
Рік випуску: 2012
Genre: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person
Розробник: Yager
Видавництво: 2K Games
Регіон: Region Free
Тип видання: Ліцензія
Прошивка: LT+2.0 (XGD3 / 14719)
Мова інтерфейсу: Англійська
Платформа: XBOX360
Розмір файлу: 8.14 GB (+5% для відновлення)

Про Гру: Spec Ops: The Line - незвичайний кінематографічний шутер від третьої особи, яка змусить вас вступити в протистояння не тільки з реальними супротивниками, але навіть з власними принципами. Приготуйтеся опинитися в світі, де немає місця поняттю «моральність» і на кожному кроці доводиться вибирати - кому жити, а кому померти.

Дубай був стер з лиця Землі жахливим катаклізмом. Небувала піщана буря перетворила колись розкішний місто в руїни. І тепер вам в ролі капітана загону Delta Force Мартіна Уокера належить відправитися на покинуту територію, щоб знайти і повернути додому полковника Джона Конрада.

Прийміть участь у спецоперації і змагайтеся з супротивниками, яких не лякає навіть смерть. Щоб вижити і домогтися успіху, доведеться використовувати різні тактики ведення бою, різноманітну автентичну військову техніку та особливості ландшафту. Унікальна система Dynamic Sand стане вам і надійним союзником, і підступним ворогом. Піску все одно, хто правий, а хто винен, - вдалий постріл може обрушити кремнієві маси на голови ваших супротивників, але те ж саме може статися і з вами.

Spec Ops: The Line поєднує захоплюючу сюжетну кампанію і захоплюючий мультіплеер з безліччю змагальних і кооперативних режимів. Ви зможете вступити в конфлікт на боці однієї з двох фракцій і довести свою перевагу на тлі красивих і одночасно страхітливих пейзажів зруйнованого Дубая.

Особливості гри:
- Історія Мартіна Уокера не раз змусить вас зробити вибір між «правильним» і «необхідним».
- Ареною для спецоперації стануть руїни Дубаю - міста, колись утопаючого в розкоші і відомого як шикарне місце на Землі. На кожному кроці тут пишність змішується з руйнуванням, а всередині збережених витончених будівель таїться смерть.
- Важливим чинником у битвах Spec Ops: The Line виступає пісок. Точний постріл часто може докорінно змінити хід бою. Піски Дубая немов живі - ця неприборкана і непередбачувана сила може допомогти вам, так і знищити вас.
- Навіть в найгарячіших перестрілках поруч завжди будуть напарники, керовані штучним інтелектом.
- Захоплюючу сюжетну кампанію доповнюють різноманітні мережеві режими, серед яких знайдуться як класичні варіанти, так і унікальні модифікації, пов'язані з розвитком основного сюжету. Ви зможете вибрати одну з двох сторін конфлікту, персоніфікувати свого героя і налаштувати його під власний стиль гри.
Spec Ops: The Line (2012/RF/ENG/XBOX360)

Spec Ops: The Line (2012/RF/ENG/XBOX360)

Скачать з Letitbit
Перегляди: 652 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.