Digimon All-Star Rumble (XBOX360) NTSC

Digimon All-Star Rumble (XBOX360) NTSC
Digimon All-Star Rumble - Після затяжних воєн і криз Цифровий Світ знайшов крихку рівновагу. Але еволюція Дігімонов - це люті битви, так що світ не буде тривати вічно! Щоб вирішити цю проблему і виявити найсильнішого монстра, було вирішено провести перший в історії чемпіонат світу. У битвах зможуть взяти участь до чотирьох гравців, на вибір яких будуть представлені дванадцять найпопулярніших Дігімонов, а також тридцять дві унікальні форми еволюції з усіх серій аніме, починаючи з класичних «Пригод Дігімонов». Потрапити на арену і отримати невимовне задоволення від розгрому суперників зможе кожен, будь то новачок або гравець з багатим досвідом онлайнових баталій.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1333

WWE 2K15 (XBOX360)

WWE 2K15 (XBOX360)
WWE 2K15 - файтинг, де гравці, вибравши одного з поданих бійців, беруть участь у боях на арені. Щоб здолати противника, бійці використовують різні прийоми рукопашного бою, захоплення і підручні засоби (столи, стільці та інші).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 909

Persona 4 Arena Ultimax (XBOX360)

Persona 4 Arena Ultimax (XBOX360)
Persona 4 Arena Ultimax - файтинг, дія якого розгортається в альтернативній телевізійної реальності. Сюжет Arena Ultimax розповідає про те, як персонажі з Persona 4 і Persona 3 затіяли P-1 Climax, серію поєдинків, які потрібно виграти до кінця світу. Крім стандартних наборів з атакуючих і захисних прийомів, кожен персонаж володіє так званими Persona cards, які відкривають доступ до унікальним здібностям. Крім того, герої можуть виконувати серії автоматичних атак і мають тіньові копії з власними вміннями і особливостями.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 730

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst (XBOX360)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst (XBOX360)
Триває четверта світова війна ніндзя - Naruto Shippuden : Ultimate Ninja Storm 3 повертається у оновленою і покращеною версією Full Burst. Незабутні пригоди, безліч удосконалень і навіть додаткова глава про Саске і Ітачі - що ще потрібно відданого фаната для щастя?
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1180

Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition (XBOX360)

Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition (XBOX360)
Injustice: Gods Among Us - нове слово в світі файтинга. Гра, за розробку якої відповідає компанія NetherRealm Studios - творці легендарної серії Mortal Kombat, - стирає межі між добром і злом. У ролі культових персонажів всесвіту DC Comics - Бетмена, Флеша, Харлі Квінн, Соломона Гранді, Супермена і Диво-жінки - вам належить вступити в битву небаченого досі масштабу. Що, якщо найбільші герої людства стануть ворогами?
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 870

Dead Or Alive 5 (2012/ENG/PAL/XBOX360)

Dead Or Alive 5 (2012/ENG/PAL/XBOX360)


Опис: Dead or Alive 5 продовжує серію Dead or Alive, додаючи нових персонажів і інші нововведення. Всі декорації на бойових аренах зроблені не просто для краси. Під час боїв полі бою буде змінюватися, і гравці зможуть використовувати в своїх цілях - наприклад, можна буде сильним ударом штовхнути супротивника на новостворені перешкоди. Також в Dead or Alive 5 любителі багатокористувацьких режимів зможуть випробувати свої сили проти живих гравців в онлайн боях
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1078

UFC Undisputed 3 (2012/RF/RUS/XBOX360)

UFC Undisputed 3 (2012/RF/RUS/XBOX360)


Про Гру: Визнана критиками і гравцями спортивна серія повертається, щоб знову запросити шанувальників змішаних єдиноборств вийти на знаменитий восьмикутний ринг і прийняти бій за чемпіонський титул. Бій, реалістичніше і захоплюючою якого ігрова індустрія ще не знала.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1184

Samurai Shodown Sen (Xbox360\ENG)

Samurai Shodown Sen (Xbox360ENG)

Опис:
Дія гри розташований в Японії в далекому 1791-му році. Під час всього того безладу, який був у країні в той час (феодальний хаос), один з лордів, правлячий в Аморі-хан (Amori-han) вирішує взяти в дочки Європейську принцесу. Він вирощує її як власну дочку, і вона стає сильною войовницею, що представляє в одній особі і Схід і Захід. Як завжди з'являється і якесь зло, яке загрожує руйнуванням всього світу. У грі ви зустрінете як персонажів з попередніх частин серії, так і безліч нових облич. Гра являє собою дуже захоплюючий файтинг.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1127

Mortal Kombat vs. DC Universe (Xbox360/RUS)

Mortal Kombat vs. DC Universe (Xbox360/RUS)

Опис: Восьма гра знаменитої серії файтинга. Як зрозуміло з назви, гра Mortal Kombat vs. DC Universe зіштовхне один з одним найвідоміших персонажів культових всесвітів. Будуть запропоновані дві сюжетні кампанії, які розкажуть причини перетину таких різних світів. Нагадаємо для тих, хто не зовсім в курсі, про що йде мова: у вигаданому всесвіті DC Universe живуть такі супергерої, як Superman, Batman, Wonder Woman, Flash і багато інших. У Mortal Kombat vs. DC Universe (XBOX360) сценаристами виступлять знамениті автори коміксів: Джиммі Палміотті (Jimmy Palmiotti) і Джастін Грей (Justin Gray).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1107

Mortal Kombat (2011/RF/ENG/XBOX360)

Mortal Kombat (2011/RF/ENG/XBOX360)

У новій частині як розробники, так і видавець, вирішили повернути саме те, за що люблять «Мортал» - кровищу і найрізноманітніші фаталіті. У роликах і на скріншотах можна побачити нову апетитну особливість: у бою час сповільнюється щоб показати, які поправки боєць потужним ударом вніс у конструкцію скелета противника. Виглядає дуже навіть, а реалізовуватися буде подібно системі Супер та Ультра Комбо в SF4 - у вигляді спецприйомами після заповнення шкали «крутості».
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1093
Назад Вперед