Harry Potter for Kinect (XBOX360)

Harry Potter for Kinect (XBOX360)
Гра за мотивами всіх восьми фільмів про пригоди юного чарівника і його друзів. Разом з Гаррі, Роном та Герміоною ви здійсніть незабутню подорож по місцях їх магічною слави, побуваєте в знаменитій Школі чарів і чаклунства і, звичайно, за її межами. Ви відвідаєте магазин чарівних паличок Олівандера, зможете вибрати факультет у Хогвартсі, а головне - вступіть в протистояння з «Тим-Кого-не-Можна-Називати», яка у фіналі гри завершиться воістину грандіозною битвою.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 964

The Sims 3: Pets (XBOX360)

The Sims 3: Pets (XBOX360)
Вперше в історії серії The Sims 3 гравці зможуть не просто обзавестися домашніми тваринами, але буквально «влізти в їхню шкуру», взявши управління вихованцями в свої руки. Поглянувши на світ з точки зору братів наших менших, гравці дізнаються чимало цікавого і, звичайно, відкриють нові таємниці міста і його мешканців. Без сумніву, з «The Sims 3 Вихованці» життя у віртуальному світі заграє новими фарбами.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1114

Angry Birds Trilogy (2012/RF/ENG/XBOX360)

Angry Birds Trilogy (2012/RF/ENG/XBOX360)

Про Гру: На початку минулого року Rovio офіційно повідомила про те, що вона прийняла на роботу одного із засновників компанії Remedy Петрі Ярвилето (Petri Jarvilehto), який зайняв пост головного віце-президента з консольним проектами. Ця людина сьогодні офіційно і анонсував Angry Birds Trilogy - збірка, який був спеціально створений для HD-консолей.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1024

Скачать Kinect: Disneyland Adventures (LT+3.0) (2011/PAL/NTSC-U/RUS/XBOX360)

Скачать Kinect: Disneyland Adventures (LT+3.0) (2011/PAL/NTSC-U/RUS/XBOX360)

Про Гру: Завдяки контролеру Kinect гра перетворить вашу кімнату в неймовірний магічний світ Діснейленду. Ви зможете досліджувати кожен куточок парку. Пориньте у справжню казкову історію. Ви зможете відвідати понад 15 атракціонів, серед яких будуть - Аліса в країні Чудес, Політ Пітера піна і Маттерхорн. Ви зможете взаємодіяти більш ніж величезною кількістю персонажів, які будуть давати вам завдання, а ви в цей час будете збирати у них автографи. За сюжетної лінії гри необхідно буде збирати тематичне розмаїття диснеївських предметів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1445

Family Feud: 2012 Edition (2011/NTSC-U/ENG/XBOX360)

Family Feud: 2012 Edition (2011/NTSC-U/ENG/XBOX360)


Про Гру: Family Feud - популярний в США телевізійне шоу, в якому змагаються дві сім'ї. У кожній має бути не менше чотирьох членів, що жили в різних «епохах». Бабусі й дідусі, мами і тата, діти і внуки - всі відповідають на питання з чотирьох різних «епох»: 70-х, 80-х, 90-х та нульових. Хто набере більше балів, той і переміг.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 994

Kinectimals (2010/RF/ENG/XBOX360)

Kinectimals (2010/RF/ENG/XBOX360)

Про Гру: Уявіть: маленький бенгальська тигр схилив голову набік і грайливо дивиться на вас. Ви тут же згадуєте свій перший похід в зоопарк. Завдяки технології Kinect, цей пухнастий тигреня може виявитися прямо у вашій вітальні і, більше того, стати вашим кращим другом! Kinectimals пропонує дітям, дорослим і всім любителям тварин подружитися з самими незвичайними мешканцями нашої планети. Ваші вихованці будуть відгукуватися на голос, слухатися ваших команд, підстрибувати, кататися на спині, нерухомо завмирати і муркотіти від задоволення, коли ви почухає їм за вушком.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1449

Kinect Joy Ride (2010/PAL/ENG/XBOX360)

Kinect Joy Ride (2010/PAL/ENG/XBOX360)

Про Гру: Kinect Joy Ride повністю перетворює жанр карт-рейсингу, додаючи в традиційні перегони божевільні стрибки і трюки. Різні режими і широкі ігрові можливості подарують вам, вашим друзям та родичам багато незабутні хвилини, адже ви можете проїхати по трасі в поодинці, відчувши себе другим Андретті, взяти в помічники когось із друзів або навіть зібрати власну велику команду.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1210

Kinect Sports (2010/ENG/RF/XBOX360]

Kinect Sports (2010/ENG/RF/XBOX360]

Про гру: Перетворіть свою кімнату в першокласний стадіон, боулінг-центр, футбольне поле чи арену для занять легкою атлетикою. У грі Kinect Sports завдяки пристрою Kinect для Xbox 360, ви станете не тільки головною дійовою особою, а й самим контролером. Бачите м'яч? Вдарте по ньому ногою чи рукою, надайте обертання тенісною ракеткою. У Kinect Sports вас чекають футбол, пляжний волейбол, боулінг, настільний теніс, бокс та різні легкоатлетичні види спорту.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1420

Kinect Adventures (2010/ENG/XBOX360/PAL)

Kinect Adventures (2010/ENG/XBOX360/PAL)

Опис:
Kinect Adventures! - Це повноцінна гра для Kinect, в якій ви з друзями можете досліджувати світ (і не тільки його!) В гонитві за головною нагородою - званням досвідченого шукача пригод! 20 захоплюючих пригод чекають вас! Стрибайте, пригинатися і Ухиляйтеся, проносячись по ревучим бурунах і долаючи перешкоди на маршруті. Прикладіть всі свої вміння і врятуйте протікає підводний лабораторію. Проявіть себе, виставивши на загальний огляд в мережі свої фотомоменти і живі статуї. Дух пригоди чекає!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1278