Ace Combat: Assault Horizon (2011/PAL/ENG/XBOX360)

Ace Combat: Assault Horizon (2011/PAL/ENG/XBOX360)

Про Гру: Східна Африка, 2015 рік. Прикомандирований до міжнародного миротворчого корпусу полковник Бішоп очолив невелику ескадрилью, якій доручено провести операцію з придушення повстанців-екстремістів. Завдання виявилося непростим - Бішоп і його команда зіткнулися з досвідченими бійцями, озброєними найпотужнішим експериментальним зброєю. Від жарких пустель до віддалених районів вічної мерзлоти - жорстока боротьба за володіння смертоносним пристроєм ось-ось охопить світ і переросте в глобальний міжнародний конфлікт ...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1192

Zoo Tycoon (XBOX360)

Zoo Tycoon (XBOX360)
Дайте волю уяві до гри Zoo Tycoon на Xbox 360! Побудуйте свій зоопарк мрії і заселите його кумедними і неймовірно реалістичні тваринами. Змінюйте зовнішній вигляд зоопарку, створюйте оригінальні вольєри і залучайте нових відвідувачів. Гравців чекають понад 100 різних видів тварин, доглядати за якими можна як поодинці, так і разом з друзями.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1079

Скачать Armored Core V (2012/NTSC-U/ENG/XBOX360)

Скачать Armored Core V (2012/NTSC-U/ENG/XBOX360)

Про Гру: Серія Armored Core - один з найбільш яскравих і популярних ігрових проектів, присвячених фантастичною техніки майбутнього. Гігантські бойові машини, також звані хутром, давно бентежать гравців і розробників. Що може бути краще, ніж дбайливо зібрати з безлічі деталей гігантського металевого монстра, а потім перевірити його в цьому бою?
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1062

Скачать Armored Core V (2012/NTSC-J/JAP/XBOX360)

Скачать Armored Core V (2012/NTSC-J/JAP/XBOX360)

Про Гру: Серія Armored Core - один з найбільш яскравих і популярних ігрових проектів, присвячених фантастичній техніці майбутнього. Гігантські бойові машини, також звані хутром, давно розбурхують розуми гравців і розробників. Що може бути краще, ніж дбайливо зібрати з безлічі деталей гігантського металевого монстра, а потім перевірити його в справжньому бою?
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1186

JASF: Jane's Advanced Strike Fighters (2011/PAL/NTSC-U/ENG/XBOX360)

JASF: Jane's Advanced Strike Fighters (2011/PAL/NTSC-U/ENG/XBOX360)


Про Гру: JASF: Jane's Advanced Strike Fighters - військовий симулятор пілота від Trickstar Games. J.A.S.F. Jane's Advanced Strike Fighters є неперевершеним симулятором, яка припаде до душі всім любителям ігор. Якщо ви закохані в небо, в чудові бойові машини - тоді гра JASF саме для Вас. Події відбуваються в недалекому майбутньому, ви будете пілотувати масу літаків, які відрізняються за своїми характеристиками. Розвинена система кар'єри дозволить осідлати все більш нові машини. J.A.S.F чекає на Вас!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 989

Yoostar 2 (Xbox360/MULTI5/Kinect)

Yoostar 2 (Xbox360/MULTI5/Kinect)

Опис: Yoostar 2 для XBOX 360 привнесе магію Голлівуду прямо в ваш дім. За допомогою інноваційного контролера Microsoft Kinect ви зможете перенестися у відомі кіношедеври і навіть зайняти місце улюблених акторів. Вимовляйте репліки героїв, грайте, імпровізуйте - доведіть, що ваше акторська майстерність не поступається рівню справжніх зірок. По закінченню зйомок Yoostar 2 підрахує ваші окуляри, і якщо результат буде дійсно видатним, ви зможете опублікувати фільм зі своєю участю у внутрішньо-соціальної мережі, а також на Facebook.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 996

Naval Assault: The Killing Tide (2010/PAL/NTSC-U/XboX360)

Naval Assault: The Killing Tide (2010/PAL/NTSC-U/XboX360)

Naval Assault: The Killing Tide - це підводний аркадний екшен, присвячений субмаринам. Гравці візьмуть участь у Другій світовій війні на стороні Союзників і виступлять у ролі командира підводного човна. Протягом 30 місій їм належить вистежувати і топити нацистські суду. Тим же самим можна буде зайнятися і в мультіплеере, розрахованому на чотирьох капітанів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1342

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 (2010/Region Free/RUS/XBOX360)

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 (2010/Region Free/RUS/XBOX360)

Продовження популярного симулятора польотів, в якому представлено ще більше всілякої сучасної та футуристичної технічно. У грі ви побачите F-35, бомби з лазерним наведенням і багато іншого. Політати належить над Москвою, Перською затокою, Арктикою і Індійським океаном.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1153