GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Скачать Armored Core V (2012/NTSC-J/JAP/XBOX360)

Скачать Armored Core V (2012/NTSC-J/JAP/XBOX360)

Інформація про Гру
Рік випуску: 2012
Жанр: Simulator (Robot) / 3D
Розробник: From Software
Видавництво: From Software
Регіон: NTSC-J
Тип видання: Ліцензія
Прошивка: 13 wave (LT +1.9 + / 13599 +)
Мова інтерфейсу: Японський
Плaтформa: XBOX360
Рaзмер фaйлa: 7.3 GB (+5% для восстaновленія)

Про Гру: Серія Armored Core - один з найбільш яскравих і популярних ігрових проектів, присвячених фантастичній техніці майбутнього. Гігантські бойові машини, також звані хутром, давно розбурхують розуми гравців і розробників. Що може бути краще, ніж дбайливо зібрати з безлічі деталей гігантського металевого монстра, а потім перевірити його в справжньому бою?

В Armored Core V - новому випуску знаменитого серіалу - вас чекає справжня революція. Ще більше налаштувань, деталей і зброї, повноцінна сюжетна кампанія сусідить із грунтовно переробленим мультиплеер, орієнтованим на масштабні баталії, в яких беруть участь цілі загони хутро. Одним з найважливіших факторів успіху на полі бою в Armored Core V стане тактика і використання ландшафту: непродумана лобова атака може стати останньою, незважаючи на розмір, міць і уявну незламність вашого сталевого монстра.

Особливості гри:
- Приготуйтеся до війни за територію - в Armored Core V належить захоплювати і захищати, нападати і давати відсіч. Врахуйте, інші гравці можуть прийти на вашу землю, поки ви відсутні в мережі, тому заздалегідь забезпечте гідну оборону. Якщо ж ви перебуваєте за консоллю, зможете особисто відстояти свою незалежність у масштабних мережевих сутичках.
- Всі місії в режимах Destroying Target і Investigation підтримують можливість спільного проходження. Грати невеликим загоном захоплююче, але якщо вам захочеться відчути розмах цієї битви, об'єднуйтеся в велику команду до 20 чоловік і виходьте на бій за світове панування в режимі World Mode.
- Геймплей піддався ретельній переробці. Відтепер акценти зміщені в бік агресивного наступального поведінки, що зажадає від вас рішучих і впевнених дій протягом гри.
- Серія Armored Core завжди славилася можливістю повної настройки власного хутра. У п'ятій частині вас чекає не тільки неймовірна кількість запчастин для бойових машин, а й можливість поліпшити підконтрольну територію за допомогою системи оборони, щоб домогтися успіху в місіях більш високого рангу.
Скачать Armored Core V (2012/NTSC-J/JAP/XBOX360)

Скачать Armored Core V (2012/NTSC-J/JAP/XBOX360)

Скачать з Letitbit
Перегляди: 1013 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.