GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Скачать Armored Core V (2012/NTSC-U/ENG/XBOX360)

Скачать Armored Core V (2012/NTSC-U/ENG/XBOX360)

Інформація про Гру
Рік випуску: 2012
Жанр: Simulator (Robot) / 3D
Розробник: From Software
Видавництво: From Software
Регіон: NTSC-U
Тип видання: Ліцензія
Прошивка: 13 wave (LT+1.9+/13599+)
Мова інтерфейсу: Англійська
Платформа: XBOX360
Розмір файлу: 7.3 GB (+5% для відновлення)

Про Гру: Серія Armored Core - один з найбільш яскравих і популярних ігрових проектів, присвячених фантастичною техніки майбутнього. Гігантські бойові машини, також звані хутром, давно бентежать гравців і розробників. Що може бути краще, ніж дбайливо зібрати з безлічі деталей гігантського металевого монстра, а потім перевірити його в цьому бою?

У Armored Core V - новому випуску знаменитого серіалу - вас чекає справжня революція. Ще більше налаштувань, деталей і зброї, повноцінна сюжетна кампанія сусідить з ґрунтовно переробленим мультиплеером, орієнтованим на масштабні баталії, в яких беруть участь цілі загони хутро. Одним з найважливіших чинників успіху на полі бою в Armored Core V стане тактика і використання ландшафту: непродумана лобова атака може стати останньою, не дивлячись на розмір, міць і уявну незламність вашого сталевого монстра.

Особливості гри:
- Приготуйтеся до війни за територію в Armored Core V належить захоплювати і захищати, нападати і давати відсіч. Врахуйте, інші гравці можуть прийти на вашу землю, поки ви відсутні в мережі, тому заздалегідь забезпечити гідну оборону. Якщо ж ви перебуваєте за консоллю, зможете особисто відстояти свою незалежність в масштабних мережевих сутичках.
- Всі місії в режимах Destroying Target і Investigation підтримують можливість спільного проходження. Грати невеликим загоном захоплююче, але якщо вам захочеться відчути розмах цієї битви, об'єднуйтеся у велику команду до 20 осіб і виходьте на бій за світове панування в режимі World Mode.
- Геймплей піддався ретельної переробки. Відтепер зміщені акценти у бік агресивного наступального поведінки, що зажадає від вас рішучих і впевнених дій протягом гри.
- Серія Armored Core завжди славилася можливістю повної налаштування власного хутра. В п'ятій частині вас чекає не тільки неймовірну кількість запчастин для бойових машин, але і можливість поліпшити підконтрольну територію з допомогою системи оборони, щоб домогтися успіху в місіях більш високого рангу.
Скачать Armored Core V (2012/NTSC-U/ENG/XBOX360)

Скачать Armored Core V (2012/NTSC-U/ENG/XBOX360)

Скачать з Letitbit
Перегляди: 948 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.