Tropico 5 (XBOX360)

Tropico 5 (XBOX360)
Release Date: 03.11.2014
Platform: XBOX360
Game Type: Strategy
Region: REGION FREE
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Languages: Russian. English, German, French, Italian, Spanish
DL File Size: 6.84 GB

Нова частина містобудівної та економічного симулятора, знову повертає вас на віддалене острівна держава Тропіко! Правте своєю династією з ранніх колоніальних часів до 21 століття і далі. Вам належить пройти абсолютно нові випробування, освоїти нові способи торгівлі і наукових досліджень і відкрити нові технології. А також, вперше в історії серії Tropico - можливість грати вчотирьох в багатокористувацької грі і кооперативному режимі!

Особливості гри Tropico 5:

Ери - почніть правління у колоніальні часи, переживіть світові війни і Велику депресію, розвивайтеся до наших днів... і далі! Починаючи з IX і XXI століття, кожна доба має свої особливі завдання та унікальні можливості.
Династія - на острові кожен член великої родини Ель Президентові, може бути призначений правителем, управителем, послом чи генералом. Інвестуйте кошти у свою династію, відкривайте нові особливості і перетворіть вашу родину в своє головне надбання.
Дослідження та модернізація - розвивайте свою націю, освоюючи спорудження нових будівель, відкриваючи нові технології і ресурси. Оновлюйте старі споруди, щоб підняти їх ефективність!
Удосконалена система торгівлі і торговий флот - створити великий торговий флот і використовуйте ваші кораблі для підтримки торгових відносин з сусідніми островами і наддержавами. Експортувати свої товари по всьому світу і імпортуйте те, що вам необхідно.
Повністю оновлений дизайн - художнє оформлення гри було створено практично заново, щоб забезпечити Tropico 5 унікальний візуальний стиль. У грі більше 100 будівель, відповідних певному історичному періоду.
Кооперативний і багатокористувацький режими - до чотирьох гравців можуть одночасно будувати свої міста і розвивати економіку на будь-якій карті. Гравці зможуть обмінюватися різними ресурсами і населенням або оголошувати війну один одному.
DLC "Bayo del Olfato": включає в себе додатковий костюм і острів
Tropico 5 (XBOX360)
Tropico 5 (XBOX360)

Перегляди: 693 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.