Final Fantasy III

Final Fantasy III

Опис: Рімейк однією з кращих jrpg кінця 80-х на Nintendo DS. Геймплей практично не зазнав змін. Графіка перемальована в 3D, а персонажі отримали індивідуальність і персональні сюжетні історії. Крім основної сюжетної лінії в грі є також кілька сайд-квестів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1183

Quake DS [Homebrew]

Опис: Отже, товариші-камради, ніж вам насамперед запам'ятався 1996 рік? Не чую! Що? Ви пішли в школу в цьому році? А ще? Хто з останніх рядів крикнув " графічна революція"? Ви абсолютно праві, адже графічна революція сталася одночасно з виходом культової гри Quake! Кармак і його команда, коли-те, що вразили нас іграми Doom і Doom II: Hell on Earth, повторили свій успіх, але на цей раз в новому форматі. Тепер світ навколо нас абсолютно, на чесному трехмерен, замість спрайтів суцільно полігональні моделі.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1043

DSDoom 1.2.1

DSDoom 1.2.1

Опис: Друга частина культового шутера для портативної консолі nintendo ds.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 986

Fate/stay night DS [Homebrew]

Fate/stay night DS [Homebrew]

Опис: Fate/stay night спочатку - японський візуальний роман, розроблений компанією «Type-Moon» і випущений 30 січня 2004 року на PC. Згодом роман був адаптований студією Deen в однойменний аніме-серіал, який транслювався з 6 січня по 16 липня 2006 року. З 26 грудня 2005 випускається також однойменна манга.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1424

Sonic Rush - Trial Version (E3 2005) [DEMO]

Sonic Rush - Trial Version (E3 2005) [DEMO]

опис:
A nice one-level of Sonic Rush for the DS. Comes from E3 2005.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1185

Duke Nukem 3D [Homebrew]

Опис: культова комп'ютерна гра в жанрі шутера від першої особи, створена компанією 3D Realms (підрозділ Apogee) в 1996 році. Duke Nukem 3D є логічним продовженням ігор серії Duke Nukem, але якщо перші дві гри з серії були дуже захоплюючими двомірними платформер, то третя частина була виконана в популярному в той час стилі Doom (псевдотрехмерние коридори, вид очима головного героя, безкомпромісні бої із застосуванням різного виду вогнепальної зброї). Фактично, Duke Nukem 3D був відповіддю компанії Apogee на серію ігор Doom (Doom, Heretic, Doom 2) від компанії id Software, з якою у Apogee були давні конкуруючі стосунки ще з часів Wolfenstein 3D.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1118

Quake 2 DS [Homebrew]

Опис: На прохання трудящих друга частина епічної стрілялки
Гра витримана в науково-фантастичному стилі. Гравець - солдат, який бере участь в операції «Владика» (англ. Overlord). У відчайдушній спробі захистити Землю від інопланетного вторгнення, земляни починають контратаку на рідну планету ворожої кібернетичної цивілізації строггов (англ. Strogg) - Строггос.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1076

Knytt Stories

Knytt Stories

Опис:
Knytt Stories - це медитативний і дуже атмосферний пригода за авторством Nifflas `а (дядько, який створив Saira і Within a Deep Forest).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1082

[NDS] DS Doom [Homebrew]

[NDS] DS Doom [Homebrew]

Опис: Всіма улюблений doom тепер і на вашій NDS. На топ-скріні відбувається саме дійство, на тач-карта і можливість пересуватися за допомогою стилуса. Все зроблено дуже грамотно, багів помічено не було.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1110

Fandian r438 [Homebrew]

Fandian r438 [Homebrew]

опис:
Дуже цікава хомбрюшка. У грі використовується тривимірний движок, скелетна анімація, динамічне освітлення, об'ємні тіні.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1016
Назад Вперед